DOLAR 32,5038 0.08%
EURO 34,7826 -0.12%
ALTIN 2.496,260,50
BITCOIN %
İstanbul
12°

PARÇALI BULUTLU

02:00

İMSAK'A KALAN SÜRE

adana haber - agrı haber - haber ajansı - akdag haber - akit tv haber - almanya haber - ana haber bülteni - news haber - ankara haber - arabistan haber - asayiş haber - spor haber - ataköy haber - avrupa gazetesi - avustralya haber - aybastı haber - azerbaycan haber - bağdat haber - bartın haber - başakşehir haber - basın bülten - batum haber - bayburt haber - beykent haber - bilişim haber - boomerang haber - çankırı haber - cnbc haber - cnn haber - dobra haber - doğuş gazetesi - dolunay haber - doruk haber - dünya haber merkezi - ermenistan haber - flash haber - fox haber - fox tv haber - fransa haber - gazete gündem - gaziantep haber - gaziantep haber - giresun haber - global bülten - gümüşhane haber - gümüşhane manşet/a> - gürcistan haber - haber28 haber - 365 haber - 365tv haber - haber60 haber - haber ajansı - haber aktif - best haber - birgün haber - objektif haber - haber özetleri - sizin haber - hakkari haber - hep haber - ığdır haber - ılgın haber - ingiltere haber - internet haber - iskenderun haber - istihbarat haber - kadının sesi haber - kanada haber - kanal24 haber - kanal7 haber - kanal a haber - kanal t haber - kapsam haber - karadeniz haber - karamürsel haber - kazakistan haber - kent haber - kıbrıs haber - kıbrıs tv haber - küçükçekmece haber - maçka haber - madtv haber - magazinpress haber - makedonia haber - malatya haber - megachannel haber - merkez ana haber - muş haber - olay tv haber - öncü haber - özbekistan haber - özgür haber - özlem haber - parti haber - pause haber - polis haber - samsun gazete haber - sandıklı haber - seçim haber - sendika haber - show haber - show tv haber - sivil haber - star tv haber - suriye haber - tatil haber - teşkilat haber - tokat gazete haber - trt1 haber - türkistan haber - tv5 haber - tvnet haber - ultra haber - ulusal bülten haber - ulusal kanal haber - vatan haber - uluslararası haber - yerel bülten haber - yeryüzü haber - zaman haber - adalet haber - adana gündem haber - alem haber - aliağa haber - amasya haber - anadolu manşet haber - ankara güncel haber - antalya haber - antep gazetesi haber - askeri haber - aydın haber - bağcılar haber - basın haber - beylikdüzü haber - beypazarı haber - beyşehir haber - bodrum haber - bomba haber - bozkır haber - cep haber - çeşme haber - denizli gündem haber - doğubeyazıt haber -elbistan haber - erzurum gündem haber - evrensel haber - evrim haber - gaziantep bülten haber - girişim haber - gölbaşı haber - 365 haber - 44 haber - 73 haber - 77 haber - aksiyon haber - arşiv haber - bir haber - channel haber - karadeniz haber - özet haber - port haber - sosyal haber - haber yazıyo - haber yelkeni - hemen haber - istanbul haber - istanbul son haber - kandıra haber - kars manşet haber - kayseri manşet haber - magazin tv haber - merzifon haber - nesil haber - news haber - onay haber - ordu manşet haber - şafak haber - samsun manşet haber - sarıyer haber - sarıyer son haber - sky haber - tarım haber - taşova haber - trabzon manşet haber - video haber - yükseliş haber - zafer haber - küre haber - haber - haber - anadolu haber - antakya haber - çarşamba haber - aksiyon haber - haber turu - ulusal haber - internet gazetesi haber - millet gazetesi haber" - moda haber -organik haber -smart haber -terme haber - zara haber
Futbolda Trendyol Süper Lig’de 30, Trendyol 1. Lig’de 27, TFF 2. Lig’de ise 31. hafta maçları oynanacak
  • Millet Gazetesi
  • Spor
  • Basketbol
  • Futbolda Trendyol Süper Lig’de 30, Trendyol 1. Lig’de 27, TFF 2. Lig’de ise 31. hafta maçları oynanacak
27 okunma

Futbolda Trendyol Süper Lig’de 30, Trendyol 1. Lig’de 27, TFF 2. Lig’de ise 31. hafta maçları oynanacak

ABONE OL
16 Mart 2024 00:36
Futbolda Trendyol Süper Lig’de 30, Trendyol 1. Lig’de 27, TFF 2. Lig’de ise 31. hafta maçları oynanacak
0

BEĞENDİM

ABONE OL

Futbolda Trendyol Süper Lig’de 30, Trendyol 1. Lig’de 27, TFF 2. Lig’de ise 31. hafta maçları oynanacak. TFF 3. Lig ve Turkcell Kadın Futbol Süper Ligi de 24. hafta mücadelelerine sahne olacak.

Türkiye Futbol Federasyonundan yapılan açıklamaya göre profesyonel liglerde haftanın programı şu şekilde:

Süper Lig

Bugün:

20.30 Siltaş Yapı Pendikspor- İstanbulspor (Pendik)

20.30 VavaCars Fatih Karagümrük-TÜMOSAN Konyaspor (Atatürk Olimpiyat)

Yarın:

13.30 Corendon Alanyaspor-Mondihome Kayserispor (Alanya Oba)

16.00 MKE Ankaragücü-RAMS Başakşehir (Eryaman)

20.30 Beşiktaş-Bitexen Antalyaspor (Tüpraş)

20.30 Yukatel Adana Demirspor-EMS Yapı Sivasspor (Yeni Adana)

17 Mart Pazar:

13.30 Çaykur Rizespor- Gaziantep FK (Çaykur Didi)

16.00 Kasımpaşa- Galatasaray (Recep Tayyip Erdoğan)

16.00 Atakaş Hatayspor-Yılport Samsunspor (Mersin)

20.30 Trabzonspor- Fenerbahçe (Papara Park)

1. Lig

Bugün:

20.30 Gençlerbirliği-Kocaelispor (Eryaman)

Yarın:

13.30 Teksüt Bandırmaspor- Eyüpspor (Bandırma 17 Eylül)

16.00 Ahlatcı Çorum FK- Manisa FK (Çorum Şehir)

20.30 Göztepe-Ankara Keçiörengücü (Gürsel Aksel)

17 Mart Pazar:

13.30 Bodrum FK- Boluspor (Bodrum İlçe)

13.30 Erzurumspor FK-Tuzlaspor (Erzurum Kazım Karabekir)

16.00 Ümraniyespor- Adanaspor (Ümraniye Belediyesi Şehir)

16.00 Bitexen Giresunspor-ASTOR Enerji Şanlıurfaspor (Çotanak Spor Kompleksi)

20.30 Sakaryaspor- Altay (Yeni Sakarya Atatürk)

TFF 2. Lig

Beyaz Grup:

Yarın:

14.00 1461 Trabzon FK- Altınordu (Ortahisar Yavuz Selim)

17 Mart Pazar:

14.00 Esenler Erokspor- Nazilli Belediyespor (Esenler Erokspor)

14.00 Zonguldak Kömürspor- Beyoğlu Yeni Çarşı (Karaelmas K. Köksal)

14.00 Kırklarelispor- Ankara Demirspor (Kırklareli Atatürk)

14.00 Kırşehir FK- Bursaspor (Kırşehir Ahi)

14.00 Serik Belediyespor- Bucaspor 1928 (Serik İsmail Oğan)

14.00 AcnTURK Vanspor-Yeni Mersin İdmanyurdu (Van Atatürk)

14.00 Diyarbekirspor- Karacabey Belediyespor (Diyarbakır)

14.00 Hes İlaç Afyonspor- Ankaraspor (Zafer)

Kırmızı Grup:

Yarın:

14.00 İnegölspor-İskenderunspor (İnegöl İlçe)

17 Mart Pazar:

13.00 Alagöz Holding Iğdır FK- Düzce Cam Düzcespor (Iğdır Şehir)

13.00 Anagold24 Erzincanspor-Belediye Derincespor (Erzincan 13 Şubat Şehir)

14.00 Etimesgut Belediyespor-Amed Sportif Faaliyetler (Etimesgut Belediyesi Atatürk)

14.00 Kuzey Marmara AŞ Arnavutköy Belediyespor- Karaman FK (Bolluca)

14.00 Menemen FK- Denizlispor (Menemen İlçe)

14.00 Somaspor- Sarıyer (Soma Atatürk)

14.00 GMG Kastamonuspor-Motolux 68 Aksaray Belediyespor (Gazi)

14.00 Fethiyespor- Uşakspor (Fethiye İlçe)

TFF 3. Lig

1. Grup:

Yarın:

14.00 Küçükçekmece Sinopspor-Kepezspor (Küçükçekmece 100. Yıl)

14.00 52 Orduspor- Edirnespor (Yeni Ordu)

17 Mart Pazar:

14.00 Mardin 1969- Ayvalıkgücü Belediyespor (Mardin 21 Kasım)

14.00 Tarsus İdman Yurdu- Gümüşhane Sportif Faaliyetler (Tarsus Burhanettin Kocamaz)

14.00 Malatya Arguvan SK- Aliağa (Arguvan İlçe)

14.00 Artvin Hopaspor-Kırıkkalegücü (Hopa İlçe)

14.00 Talasgücü Belediyespor-İnegöl Kafkasspor (Kayseri Atatürk Spor Kompleksi Yan Açık Saha)

2. Grup:

Yarın:

14.00 Hacettepe 1945 SK- Turgutluspor (Osmanlı)

14.00 Kemerkent Bulvarspor- TPAO Batman Petrolspor (Bulvar Mimar Kubilay Köse)

17 Mart Pazar:

14.00 Amber Çay Eynesil Belediyespor-Amasyaspor (Eynesil İlçe)

14.00 Sapanca Gençlikspor- Pazarspor (Sapanca Atatürk)

14.00 Efeler 09- Ergene Velimeşespor (Ahmet Yaşar Kocabıyık)

14.00 Kelkit Hürriyetspor- Silifke Belediyespor (Kelkit İlçe)

14.00 Anadolu Üniversitesi-3Gen Holding Elazığspor (Osmangazi Üniversitesi)

3. Grup:

Yarın:

14.00 Bornova 1877- Darıca Gençlerbirliği (Bornova Aziz Kocaoğlu)

17 Mart Pazar:

14.00 Büyükçekmece Tepecikspor-Merkür Jet Erbaaspor (Tepecik Şenol Güneş)

14.00 Fatsa Belediyespor-Kuşadasıspor (Fatsa İlçe)

14.00 Sivas Dört Eylül-Onvo Ağrı 1970 (Sivas Muhsin Yazıcıoğlu)

14.00 Osmaniyespor FK-Akhisarspor (7 Ocak)

14.00 Karaköprü Belediyespor- Belediye Kütahyaspor (Faruk Çelik)

14.00 Bayburt Özel İdarespor-Silivrispor (Bayburt Genç Osman)

4. Grup:

Yarın:

14.00 İdaş Çatalcaspor-Orduspor 1967 (Çatalca İzzettin)

17 Mart Pazar:

13.00 Bursa Yıldırımspor- Siirt İl Özel İdaresi (Minareli Çavuş Spor)

14.00 Balıkesirspor- Sultanbeyli Belediyespor (Balıkesir Atatürk)

14.00 Bergama Sportif Faaliyetler-Güneş Holding Çankaya (Bergama 14 Eylül)

14.00 Tokat Belediye Plevnespor-Sebat Gençlikspor (Gaziosmanpaşa)

14.00 23 Elazığ FK- Muş 1984 Muşspor (Elazığ Doğukent)

14.00 Nevşehir Belediyespor-Armoni Alanya Kestelspor (Nevşehir Gazi)

Turkcell Kadın Futbol Süper Ligi

17 Mart Pazar:

12.00 Amed Sportif Faaliyetler-Trabzonspor (Seyrantepe 2 Nolu Çim Saha)

12.00 Fatih Vatanspor-Hakkarigücü (Fatih Mimar Sinan)

12.00 Doğuş Gold Gaziantep Asyaspor-Bitexen 1207 Antalyaspor (Batur)

13.00 Beşiktaş JK United Payment- Ataşehir Belediyespor (IBB GOB Halit Kıvanç)

14.00 Galatasaray Petrol Ofisi-Bitexen Adana İdmanyurduspor (Florya Metin Oktay Tesisleri)

14.00 Beylerbeyi-Fenerbahçe Petrol Ofisi (Beylerbeyi 75. Yıl)

14.00 Wulfz Fatih Karagümrük- Ankara Büyükşehir Belediyesi FOMGET (Vefa)

15.00 ALG Spor- Karadeniz Ereğli Belediyespor (Batur)

En az 10 karakter gerekli


HIZLI YORUM YAP
deneme bonusudedektifdeneme bonusu veren sitelerfixbetfixbetantalya escortmatadorbethukuk forumDijital Pazarlama Ajansıgaziantep bayan escortgaziantep escort bayanhaberankara laptop alım satımistanbul evden eve nakliyat